Prof. Dr.
baranÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Prof.Dr. AHMET BARAN
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH./ BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43111
E- Postabaran@erzincan.edu.tr

adnanozelÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Prof.Dr. ADNAN ÖZEL
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./MEKANİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postaadnanozel@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Prof.Dr. AHMET TANDIROĞLU
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43181 / 43166
E- Postaatandiroglu@erzincan.edu.tr
ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Prof.Dr. MEMET ALİ YILDIRIM
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH./ ELEKTROMANYETİK ALANLAR VE MANYETİK DALGA TEKNİĞİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43132
E- Postamayildirim@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Prof.Dr. MURAT ÇETİN
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./OTOMOTİV ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43156
E- Postamcetin@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Prof.Dr. MUSTAFA FATİH ERTUGAY
Bölüm/Anabilim dalıGIDA MÜH./GIDA TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postamfertugay@erzincan.edu.tr

Özgeçmiş

Ünvan/Ad Soyad Prof.Dr. MUSTAFA ŞAHİN GÜLABOĞLU
Bölüm/Anabilim dalıGIDA MÜHENDİSLİĞİ/ GIDA BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 
E- Postamustafa.gulaboglu@erzincan.edu.tr

Doç. Dr.
ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Doç.Dr. HAKAN YALÇINER
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./MEKANİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43075
E- Postahyalciner@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Doç. Dr. NAİM SÜLEYMAN TINĞ
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH./ELEKTRİK MAKİNALARI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43150
E- Postansuleyman@erzincan.edu.tr
ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Doç. Dr. NEŞE ERTUGAY
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./HİDROLİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43079
E- Postanertugay@erzincan.edu.tr
ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Doç.Dr. ÖZLEM BARAN
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43143
E- Postaobaran@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Doç.Dr. YUNUS AKALTUN
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH./ KONTROL VE KUMANDA  ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43134
E- Postayakaltun@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Doç.Dr. YUNUS BABACAN
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH./ELEKTRONİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43151
E- Postaybabacan@erzincan.edu.tr

Dr.Öğr. Üyesi

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr. Öğr. Üyesi AGAH OKTAY ERTAY
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH./HABERLEŞME DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43135
E- Postaaoertay@erzincan.edu.tr
ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr. Öğr. Üyesi ALİ CELEN
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43164
E- Postaalicelen@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi ARZU GÜNCÜ
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./YAPI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43070
E- Postaaguncu@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi ASLIHAN KURNUÇ SEYHAN
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./ ENERJİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43163
E- Postaakurnuc@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi ATİLA KUMBASAROĞLU
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./YAPI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43091
E- Postaakumbasaroglu@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi FATİH YAVUZ ILGIN
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH./ HABERLEŞME ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43146
E- Postafyilgin@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi FİDAN ERDEN KARAOĞLAN
Bölüm/Anabilim dalıGIDA MÜH./GIDA BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 
E- Postafidan.karaoglan@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi FULYA ASLAY
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH./BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43036
E- Postafaslay@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi FUNDA AKAR
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH./BİLGİSAYAR DONANIMI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43032
E- Postafakar@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi HALİM FERİT BAYATA
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./ULAŞTIRMA ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43093
E- Postahfbayata@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi. HAMZA ARDA DEVECİ
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./MEKANİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43162
E- Postahadeveci@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi HÜSEYİN YILDIRIM DALKILIÇ
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./HİDROLİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43090
E- Postahydalkilic@erzincan.edu.tr

Ünvan/Ad SoyadDr.Öğr.Üyesi İSMAİL AKGÜL
Anabilim DalıBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ / BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon +90 446 2240088 | Dahili : 43412
E- Postaiakgul@erzincan.edu.tr
Özgeçmiş
ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi İSMET ULUSU
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./MEKANİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43089
E- Postaiulusu@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi KAMİL ORMAN
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH. / BİLGİSAYAR DONANIMI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43024
E- Postakormanerzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi MEHMET CİHAT ÖZGENEL
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH./ ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43157
E- Postamcozgenel@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi MERT KARAOĞLAN
Bölüm/Anabilim dalıGIDA MÜH./ GIDA TEKNOLOJİSİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43412
E- Postamert.karaoglan@erzincan.edu.tr

baranÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi MEVRA ASLAN
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43182
E- Postamaslan@erzincan.edu.tr

<

baranÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr.Üyesi SÜLEYMAN İSTEMİHAN COŞĞUN
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./YAPI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43052
E- Postasicosgun@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Dr.Öğr. Üyesi TUBA TAŞDEMİRCİ
Bölüm/Anabilim dalıBİYOMEDİKAL MÜH./BİYOMALZEME ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43041
E- Posta

Özgeçmiş

Ünvan/Ad Soyad Dr. Öğr. Üyesi ZEYNEP ÖZGE TERZİOĞLU
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./HİDROLİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43078
E- Postazterzioglu@erzincan.edu.tr
Arş. Gör.
ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. ADEM IŞIK
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./GEOTEKNİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postaaisik@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. AHMET ATAKAN
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH./BİLGİSAYAR DONANIMI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. AHMET DOĞAN
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./ENERJİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. AHMET İHSAN TURAN
Bölüm/Anabilim dalı İNŞAAT MÜH./MEKANİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :  
E- Postaahmet.turan@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş. Gör. ALPER ÇELİK
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./MEKANİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43088
E- Postaalper.celik@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş. Gör. AHMET OĞUZ DEMİRİZ
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./ULAŞTIRMA ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43085
E- Postaahmet.demiriz@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. ATALAY YILDIRIM
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. AYKUT GÖRKEM GELEN
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH./ ELEKTRONİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43128
E- Postaaykut.gelen@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. BETÜL ARSLAN
Bölüm/Anabilim dalıGIDA MÜH./ GIDA ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. BUKET DİNÇ 
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK-ELEKTRONİK  MÜH./ ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 42034
E- Postabuket.dinc@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. BURAK HÜLAGÜ
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./MEKANİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. CANAN TAŞTİMUR TEMİZ
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH./BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postactastimur@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. ÇAĞRI ALTINTAŞI
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH./KONTR. VE KUM. SİSTEMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postactastimur@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. DEMET ALICI KARACA
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH./BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. ECE YILDIRIM COŞĞUN
Bölüm/Anabilim dalıMEKATRONİK MÜH./MEKANİK SİSTEMLER ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. EDA KARACA
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH./ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postaekaraca@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. ELİF GÖKÇE SAVAŞ
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./MEKANİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43088
E- Postaelif.savas@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. EYYÜP YILDIZ
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH./BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43033
E- Postaeyyup.yildiz@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. FATİH DEMİR
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43174
E- Postafdemir@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. GÖKHAN KURNAZ
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./MAKİNE TEORİSİ VE DİNAMİĞİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postagokhan.kurnaz@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. GÖKTUĞ ÜNAL
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./YAPI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. HALİT ALPEREN BULUT
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./ YAPI MALZEMELERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43072
E- Postahabulut@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. HATİCE ARSLANTAŞ
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH./BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43034
E- Posta hati,ce.arslantas@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. HÜLYA ERASLAN
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./KONTROL SİSTEMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postaheraslan@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. İBRAHİM AKBAYIR
Bölüm/Anabilim dalıMETEOROLOJİ MÜH./ATMOSFER BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. KÜBRA ÇAĞLA ÇIBIKÇI
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./MAKİNE TEORİSİ VE DİNAMİĞİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43160
E- Postakubra.cibikci@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. MEHMET FATİH KARAKAŞ
Bölüm/Anabilim dalıBİYOMEDİKAL MÜH./BİYOMEDİKAL ELEKTRONİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postamfkarakas@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. MEHMET KÜRŞAT ÖKSÜZ
Bölüm/Anabilim dalıENDÜSTRİ MÜH./ENDÜSTRİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. MELİH ÖZDEN
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH./ELEKTRONİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43145
E- Postamelih.ozden@erzincan.edu.tr
ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. MERVE BAYRAK
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH./BİLGİSAYAR YAZILIMI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43028
E- Postamerve.bayrak@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. MESUT KÜÇÜK
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./ YAPI ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postamkucuk@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. MUHAMMED ALİ ÇOLAK
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./ULAŞTIRMA ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43080
E- Postamacolak@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. MUHAMMET TAHA ACAR
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. OKAN MERT KATİPOĞLU
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./HİDROLİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. ORHAN KALKAN
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43185
E- Postaorhan.kalkan@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. ÖMER AYDIN
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH./KONTROL VE KUMANDA SİSTEMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. ÖMER FARUK KELEŞ
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./ ULAŞTIRMA ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43081
E- Postafaruk.keles@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. ÖZGE ASLAN
Bölüm/Anabilim dalıBİLGİSAYAR MÜH./BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43026
E- Postaozge.aslan@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. ÖZLEM ŞAHİN
Bölüm/Anabilim dalıGIDA MÜH./ GIDA BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postaozlemsahin@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. RAHMİ ELİBOL
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH./ DEVRELER VE SİSTEMLER ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43140
E- Postarelibol@erzincan.edu.tr


ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. SALİH DEMİRTAŞ
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./MAKİNE TEORİSİ VE DİNAMİĞİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postasdemirtas@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. SALİM ÇAM
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./MEKANİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43168
E- Postascam@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. SİNEM UZUN
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./ENERJİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43169
E- Postasinemuzun@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. SİNEM ORBAY
Bölüm/Anabilim dalıBİYOMEDİKAL MÜH./ BİYOMEDİKAL ELEKTRONİK ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Posta

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. TUBA ŞENOCAK
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH./ELEKTRİK MAKİNELERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili : 43139
E- Postatuba.senocak@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. UFUK KANDİL
Bölüm/Anabilim dalıİNŞAAT MÜH./ YAPI MALZEMELERİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :
E- Postaukandil@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. UMUT ŞÜKRÜ YAŞAR
Bölüm/Anabilim dalıELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH./ ELEKTROMANYETİK ALANLAR VE MANYETİK DALGA TEKNİĞİ ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43133
E- Postauyasar@erzincan.edu.tr

ÖzgeçmişÜnvan/Ad Soyad Arş.Gör. YUSUF BURAK BOZKURT
Bölüm/Anabilim dalıMAKİNE MÜH./ KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI
Telefon+90 446 2240088 | Dahili :43161
E- Postayusuf.bozkurt@erzincan.edu.tr